Celostní terapie

Soul Touch therapy

Jedná se o terapii přesahující běžný rámec povrchového působení kosmetiky. Celostní, nebo-li komplexní přístup k tělu i duši. Řeší se nejen krása tváře. Po zkušenostech ve zdravotnictví, a následné kosmetické a vizážistické praxi (i pro časopisy) jsem začala studovat psychologii s grafologií pro větší a obsáhlejší využití v životě.

Je to terapie pro lidi, kteří chtějí předcházet ne-moci a zachovat si vitalitu, krásu těla, tváře a duše je určena pro muže, ženy i děti (po konzultaci)

Využívám diagnostickou sadu skládající se z barevných segmentů.

Barva je čistá vibrace a může zvyšovat nebo snižovat naši energii. Každá barva má svůj specifický potenciál, vypovídající o psychickém stavu, tak i fyzickém.

Od barev nelze očekávat, že při každém zdravotním problému nahradí konvenční lékařskou péči, avšak pokud potřebujete znovu nabít psychickou rovnováhu a tím novou energii, je tato kombinace postupů-řešením, se samozřejmou konzultací a následný poradenství, aplikována směs barev v lahvičkách z 2 bází (tekutin). Olejová frakce obsahuje kombinaci léčivých bylin ve formě esenciálních olejů. Vodní frakce obsahuje rostlinné extrakty. Obě vyzařují vlnové délky barev, které po aplikaci na kůži podpořím a zaktivuji rychleji za pomoci barevných filtrů (tzv. světelnou terapií, jejíž účinnost je prokázána lékařsky v mnoha směrech – viz. chromoterapie)

Barvy si vybírá klient sám, čímž je terapie bezpečná, originální, ničím omezená a velice účinná. Po anamnéze se vyvíjí postup pro efektivní znovunabytí sil.

  • litoterapie s chromoterapií
  • energetická masáž
  • terapie obličeje s barvou

„Jste barvami, které si vybíráte, a to vyjadřuje vaše životní potřeby!“

Chystáte-li se poprvé

Než vyrazíte…Svědomitě doplňujte tekutiny, po terapii pouze nestačí. Určitě si vyčleňte pro sebe minimálně 2-2,5 hodiny.

Co sebou ?

Sebe a odhodlání relaxovat

Co na sebe ?

Zvolte oblečení pro Vás pohodlné

Chcete vidět více?

Galerie
Služby
Blog

Následujte mě

Napište mi email

14 + 5 =