Celostní terapie

Soul Touch therapy

Jedná se o terapii přesahující běžný rámec povrchového působení kosmetiky. Celostní, nebo-li komplexní přístup k tělu i duši. Řeší se nejen krása tváře. Po zkušenostech ve zdravotnictví, a následné kosmetické a vizážistické praxi (i pro časopisy) jsem začala studovat psychologii s grafologií pro větší a obsáhlejší využití v životě.

Je to terapie pro lidi, kteří chtějí předcházet ne-moci a zachovat si vitalitu, krásu těla, tváře a duše je určena pro muže, ženy i děti (po konzultaci)

Využívám diagnostickou sadu skládající se z barevných segmentů.

Barva je čistá vibrace a může zvyšovat nebo snižovat naši energii. Každá barva má svůj specifický potenciál, vypovídající o psychickém stavu, tak i fyzickém.

Od barev nelze očekávat, že při každém zdravotním problému nahradí konvenční lékařskou péči, avšak pokud potřebujete znovu nabít psychickou rovnováhu a tím novou energii, je tato kombinace postupů-řešením, se samozřejmou konzultací a následný poradenství, aplikována směs barev v lahvičkách z 2 bází (tekutin). Olejová frakce obsahuje kombinaci léčivých bylin ve formě esenciálních olejů. Vodní frakce obsahuje rostlinné extrakty. Obě vyzařují vlnové délky barev, které po aplikaci na kůži podpořím a zaktivuji rychleji za pomoci barevných filtrů (tzv. světelnou terapií, jejíž účinnost je prokázána lékařsky v mnoha směrech – viz. chromoterapie)

Barvy si vybírá klient sám, čímž je terapie bezpečná, originální, ničím omezená a velice účinná. Po anamnéze se vyvíjí postup pro efektivní znovunabytí sil.

Barevnou kombinaci si klient po individuálním výběru a konzultaci odnáší i pro domácí následnou péči ve skleněné lahvičce, která se už aplikuje při terapii (čímž se klient názorně ujistí jak používat barvy). Při terapii, dle potřeby doplňuji barvy do těla za pomoci technik, které jsou součástí mé praxe.

  • litoterapie s chromoterapií
  • energetická masáž
  • terapie obličeje s barvou

„Jste barvami, které si vybíráte, a to vyjadřuje vaše životní potřeby!“

Chystáte-li se poprvé

Než vyrazíte…Svědomitě doplňujte tekutiny, po terapii pouze nestačí. Určitě si vyčleňte pro sebe minimálně 2-2,5 hodiny.

Co sebou ?

Sebe a odhodlání relaxovat

Co na sebe ?

Zvolte oblečení pro Vás pohodlné

Chcete vidět více?

Galerie
Služby
Blog

Následujte mě

Napište mi email

14 + 5 =